Ze względu na zaistniałą sytuację związaną z koronawirusem "Drzwi otwarte"  w dniu 11.03.2020r. są odwołane. O innym terminie poinformujemy na stronie internetowej oraz za pośrednictwem baneru na ogrodzeniu szkoły lub bezpośrednio w sekretariacie.

Jednocześnie informujemy że Szkoła prowadzi zapisy uczniów do klas pierwszych od 16.03.2020 do 03.04.2020r.  Podanie można pobrać bezpośrednio ze strony internetowej lub w sekretariacie.

pobierz podanie w formacie pdf.

Wypełnione i podpisane podanie można składać w następujący sposób:

Oryginały przesłanych dokumentów trzeba będzie dostarczyć do sekretariatu w terminie późniejszym (wraz z dokumentami do wglądu)

- w formie papierowej w wyznaczonych godzinach do skrzynki podawczej znajdującej się przy wejściu do sekretariatu.

W RAZIE PYTAŃ DOTYCZĄCYCH FUNKCJONOWANIA SZKOŁY ZAPRASZAMY DO KONTAKTU:

TELEFONICZNEGO  618143106, 509 686 063

LUB