Wielki sukces Maksymiliana Królikiewicza

Maksymilian Królikiewicz, uczeń klasy 7a uczestniczył w konkursie z języka niemieckiego "Lust auf Lesen",  którego organizatorem jest Komitet Główny Polskiego Stowarzyszenia Nauczycieli Języka Niemieckiego  ( PSNJN).  Konkurs ma zasięg ogólnopolski, a nasz uczeń był najlepszy zarówno na etapie szkolnym 40/40 p. oraz na regionalnym, gdzie zajął 1 miejsce !!!!  Maksymilian zdobył 39/40 p. Konkurs wymaga umiejętności wnikliwego czytania  ze zrozumieniem w języku niemieckim, a także zdolności translatorskich, a nasz utalentowany uczeń zna także informacje geograficzne i polityczne dotyczące naszego zachodniego sąsiada.
Brawo Maks !
Przed uczniem kolejny etap, już  w Warszawie,  w Instytucie Goethego,  gdzie w grupie 100 uczestników ( uczniów szkoły podstawowej ) odbędzie się etap  finałowy !
Życzymy Tobie sukcesów !
Cała społeczność szkolna Astrid  Lindgren !