DOTYCZĄCY KONSULTACJI DLA UCZNIÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ IM.ASTRID LINDGREN W DĄBROWIE

Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie. Od 1do 10 czerwca br. będą mogły ruszyć konsultacje dla uczniów naszej szkoły, którzy chcieliby poprawić ocenę na koniec roku szkolnego.
Spotkania z uczniami odbędą się, jeśli pojawi się taka potrzeba. Nadal istnieje możliwość indywidualnego umawiania się z nauczycielami online.
Wszyscy nauczyciele, którzy w roku szkolnym 2019/2020 pracowali z uczniami klas IV-VII, zobowiązani są do poniedziałku (25 MAJA) , wykorzystując dotychczasowe sposoby komunikacji przeprowadzić analizę potrzeb uczniów. Jeśli będziecie zainteresowani taką formą przygotowania, to w dniach 1-10 czerwca na terenie szkoły odbędą się konsultacje. Plan konsultacji zostanie podany na stronie szkoły w piątek, 29 maja.
Limit osób w grupie -7 Przy wejściu na teren szkoły należy zdezynfekować ręce, zachować dystans względem innych osób, obowiązkowe jest zasłanianie ust i nosa .Należy też dostarczyć podpisane przez rodziców oświadczenia ( do pobrania ze strony szkoły)

Elżbieta Zapłata-Szwedziak