W dniach 16-18.06.2020r. odbyły się w naszej Szkole egzaminy uczniów, którzy kończą klasę ósmą. Młodzi absolwenci każdego dnia przybyli pod szkołę o godz. 800 i zgodnie z przygotowanymi wcześniej procedurami obowiązującymi w specyficznej sytuacji w kraju przekroczyli próg szkoły i zasiedli w ławkach, żeby napisać swój pierwszy jeden z najważniejszych w życiu egzaminów.
Piękny galowy strój, uśmiech na twarzy i ogromny spokój towarzyszył wszystkim. Zarówno uczniom jak i komisjom egzaminacyjnym. Dyrekcja i wszyscy nauczyciele życzyli zdającym "połamania piór" i zdanego celująco egzaminu.
Każdy ma zapamiętać ten dzień jako piękny i wyjątkowy, a promyki słońca dodawały wszystkim naszym absolwentom skrzydeł.