Szanowni Rodzice i  Uczniowie!

Informuję, że z dniem 9 listopada br.  zostają zawieszone zajęcia stacjonarne dla uczniów klas I-III . Tym samym, do 29 listopada br. przedłużone zostaje zawieszenie zajęć stacjonarnych dla uczniów klas IV-VIII.

Oznacza to, że wszyscy uczniowie naszej szkoły,  do 29 listopada br. będą uczyć się wyłącznie w trybie zdalnym.

Zajęcia dla uczniów odbywają się według planów obowiązujących w trybie stacjonarnym z wykorzystaniem platformy Office 365, aplikacja Teams.

Godzina lekcyjna w nauczaniu zdalnym trwa 30 minut, w klasie VIII – 45 minut,  i rozpoczyna się zgodnie z obowiązującym harmonogramem zajęć i przerw. 15 minut nauczyciel pozostaje do dyspozycji uczniów na indywidualne  konsultacje.

Jednocześnie informuję, że w przypadku nieobecności nauczyciela, zajęcia mogą zostać odwołane lub, jeśli pozwoli sytuacja, będzie zorganizowane zastępstwo.

Istnieje możliwość zamówienia za pośrednictwem Librusa lektur do wypożyczenia i ich odbiór w szkole w środę 18.11. lub 25.11. w godzinach od 8.00. do 15.00.

12  i 13 listopada sekretariat będzie nieczynny, w pozostałe dni od 8.00. do 12.00. stacjonarnie, a od 12.00.do 14.00. zdalnie, można kontaktować się telefonicznie: 505 936 141

Bardzo proszę o bieżący wgląd do dziennika elektronicznego Librus i pozostawanie w kontakcie ze szkołą.

Powyższe obowiązuje do 29 listopada br.

Elżbieta Zapłata-Szwedziak