Andrzejki są wspaniałą okazją do dobrej zabawy oraz poznania tradycji i obrzędów ludowych. W tym roku nie mogliśmy urządzić tradycyjnych Andrzejek w szkole, dlatego zorganizowaliśmy je online.
W piątkowe i w poniedziałkowe popołudnie trzecioklasiści spotkali się ze swoimi wychowawcami za pośrednictwem aplikacji Teams, na spotkaniu, które poświęcone było wróżbom i zabawom andrzejkowym.
Nie obyło się bez wróżb dotyczących przyszłego zawodu, miłości i rodziny, były kubeczki z symbolami, wróżenie z kart oraz szpileczek. Atrakcją Andrzejek były również zabawy ruchowe i przekąski przygotowane przez rodziców.
Andrzejki online to nowe doświadczenie, było sympatycznie, zabawnie, wróżby się podobały, ale szkoda, że nie udało się tego dnia spędzić w szkole.