Tydzień Wolontariatu

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia Szkolne Koło Wolontariatu przygotowało dla podopiecznego hospicjum domowego świąteczną paczkę. Przekazaliśmy również dla podopiecznych Hospicjum Palium kartki Bożonarodzeniowe wykonane przez naszych wolontariuszy. Uczniowie klas 7 i 8 uczestniczyli w szkoleniu dla wolontariuszy oraz w Dniu Wolontariusza organizowanym przez Hospicjum Palium. Starsi uczniowie wykonali dla uczniów młodszych klas ciekawe prezentacje promujące ideę wolontariatu.W imieniu pracowników i podopiecznych Hospicjum Palium przekazujemy wszystkim , którzy włączyli się w przygotowanie świątecznej paczki oraz wykonanie kartek Bożonarodzeniowych serdeczne podziękowania za dar serca wraz z  najlepszymi życzeniami świątecznymi i noworocznymi.