Szanowni Państwo!

W poniedziałek – 18 stycznia 2021 roku, dzieci z klas 1-3 wracają po feriach zimowych do szkoły i rozpoczynają naukę w trybie stacjonarnym, natomiast uczniowie klas 4-8 będą nadal uczyć się w trybie zdalnym .

Wszystkie klasy obowiązuje nowy plan lekcji, zamieszczony na stronie szkoły.

Prosimy, aby odprowadzone do szkoły dzieci wchodziły wyznaczonymi  wejściami. Rodziców i  opiekunów obowiązuje bezwzględny zakaz wchodzenia na teren szkoły.

Istnieje możliwość zamówienia za pośrednictwem aplikacji obiadów oraz zakup świeżych kanapek z wędliną lub serem w świetlicy szkolnej w cenie 3,50.

PRZYDZIAŁ SAL OD 18.01.2021r.

Wszystkie lekcje ( poza wych.fiz. i informatyką )uczniowie będą mieli w następujących salach:

IA- 14

IB-16

IC-15

IIA-17

IIB-32

IIC-1

IIIA-35

IIIB-4

uczniowie klas: IA,IB,IC i IIA wchodzą wejściem K od Modułów,

uczniowie klas : IIB, IIIA, wchodzą wejściem A( od parkingu),

uczniowie klasy IIC wchodzą wejściem L

uczniowie klasy IIIB wchodzą wejściem M od sekretariatu

Uczniowie  zbierają się 10 minut przed lekcjami i czekają na nauczyciela.

Świetlica czynna od 6.30. do 17.30. będzie funkcjonowała w grupach łączonych po 2 lub 3 klasy.

W  celu zapewnienia bezpieczeństwa, kiedy nie będzie zachowany dystans, w świetlicy obowiązuje zakrywanie ust i nosa, taka sama zasada obowiązuje na korytarzach.

Prosimy, aby w miarę możliwości, ze względów bezpieczeństwa ograniczyć korzystanie ze świetlicy.

Przerwy, które uczniowie spędzają na świeżym powietrzu organizowane są tylko dla jednej klasy lub w różnych miejscach boiska.