Pierwszy plebiscyt na Szkolnego Sportowca  Dąbrowy  2020 przeszedł do historii. Udział był dowolny uczniowie mogli zaprezentować swoje najważniejsze osiągniecia sportowe.  Pokazać swoje pasje, zainteresowania jak również wszechstronność sportową.
Wyróżnienie otrzymuje ;
Amelia Stypińska
Stanisław Obst
Michał Jarzębski
 3 miejsce zajmuje: Dawid Szwedek
 2 miejsce zajmuje: Jakub Eleryk
 1 miejsce zajmuje : Bartosz Andrzejewski

Osoby wyróżnione  udział otrzymują plus 10 pkt do zachowania, jeden brak stroju który można będzie wykorzystać po powrocie do szkoły , ocenę celującą oraz  Bon wysokości 50 zł  na Pizze do restauracji  Bar a Boo która znajduje się w Poznaniu.
 Osoby z miejsca 2 oraz 3 miejsca otrzymują plus 15 pkt do zachowania, dwa brak stroju który można będzie wykorzystać po powrocie do szkoły , ocenę celującą oraz  Bon wysokości 50 zł  na Pizze do restauracji  Bar a Boo która znajduje się w Poznaniu.
Pierwsze miejsce udział otrzymują plus 20 pkt do zachowaniatrzy  braki stroju który można będzie wykorzystać po powrocie do szkoły , ocenę celującą oraz  Bon wysokości 100 zł  na Pizze do restaururacji  Bar a Boo która znajduje się w Poznaniu.
 Bony  można odebrać od  czwartku w godzinach pracy sekretariatu.