W dniach 6,7 i 10 maja chętni uczniowie z klas I-III wzięli udział w ogólnopolskim konkursie: „Olimpusek”

Olimpiada OLIMPUSEK z języka angielskiego pozwoliła uczniom sprawdzić wiedzę ze słownictwa i podstawowych zwrotów.

Olimpiada OLIMPUSEK z języka polskiego miała na celu sprawdzenie umiejętności wyszukiwania informacji w tekście, znajomości podstawowych pojęć z zakresu wiedzy o języku oraz podstawowych zasad ortograficznych.

W czasie Olimpiady OLIMPUSEK z matematyki uczniowie rozpoznawali podstawowe figury, rozwiązywali proste równania, liczyli i porównywali miary, sprawdzali swoją umiejętność logicznego myślenia.

Zadania zawierały pytania o różnej skali trudności, dlatego też wszyscy uczniowie mogli spróbować swoich sił.

Niestety na wyniki musimy czekać do wakacji, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział i życzymy powodzenia.