22 czerwca klasa 3a i 3b, w obecności swoich rodziców uroczyście pożegnała swój pierwszy etap edukacji.

Uczniowie popisali się zdolnościami recytatorskimi, wokalnymi, tanecznymi i otrzymali od Pani Dyrektor promocję do czwartej klasy.

Trzecioklasiści wcielili się w bajkowe postaci , klasa 3a „Jasia i Małgosi”, a klasa 3b, „Kopciuszka”

Piękne stroje, wspaniała gra aktorska zachwyciła oglądających i uświadomiła wszystkim jak szybko mija czas.

Przed trzema laty do j szkoły przyprowadzili obecnych trzecioklasistów rodzice. Byli niepewni, trochę przestraszeni, trzymali ich mocno za rękę. Dziś dziękowali rodzicom i nauczycielom za wartościowe dary, których nie można kupić za żadne pieniądze i za przeprowadzenie przez pierwszy etap edukacji.

Życzymy powodzenia w klasie czwartej!''