W sobotnie przedpołudnie uczniowie, rodzice, nauczyciele i przyjaciele szkoły spotkali się na boisku, by aktywnie spędzić czas w ramach Narodowego Dnia Sportu. I choć pogoda nam nie sprzyjała, a deszcz trochę pokrzyżował plany, niezrażeni podjęliśmy szereg aktywności w szkolnej sali gimnastycznej.

Zawody sportowe, gra w piłkę, dwa ognie czy w zbijanego to tylko niektóre atrakcje, które czekały na mniejszych i starszych. Ponadto były występy taneczne, pokaz sztuk walki, planszówki, malowanie twarzy, słowem - dla każdego coś ciekawego. Wielu emocji dostarczyła rywalizacja w przeciąganiu liny między uczniami różnych klas oraz między rodzicami i nauczycielami. Warto podkreślić ogromne zaangażowanie obu stron.

Było wesoło, było aktywnie i głośno. Dzień Sportu to świetna okazja do spotkania, zabawy i aktywności fizycznej, potrzebnej zarówno starszym, jak i młodszym.