Dzień Babci i Dziadka.

Dzień Babci i Dziadka to jedne z piękniejszych dni w roku. Te szczególne dni w kalendarzu kojarzone są z szacunkiem, ciepłem dzieciństwem i podziękowaniami. Babcia i Dziadek to bardzo ważne osoby w naszym życiu. Ich święto obchodzimy w styczniu, kiedy chłodno i szaro za oknem, ale urok jaki niesie ze sobą wprowadza przepiękny nastrój.

Każdy z nas kocha ich za to, że są… dajemy im dowody naszej miłości, dziękując za każdy dzień za każdą chwilę i, że możemy ich wielbić i kochać bezinteresownie.

Swoje życzenia Wszystkim Babciom i Dziadkom składają nasi uczniowie:

Klasa 1A                             Klasa 1B                                  Klasa 1C

Klasa 3C

Kochani życzymy wam długich lat życia wypełnionych szacunkiem, zdrowiem, miłością i życzliwością najbliższych.

Dziękując - prosimy o jeszcze czyli o Waszą mądrość życiową i doświadczenie, którymi się z nami dzielicie.

100 lat w zdrowiu i miłości
Wasze wnuki.