W środę 9 marca w naszej szkole odbył się Dzień Kariery Zawodowej. Z zaproszenia skorzystało 11 placówek: Zespół Szkół Mechanicznych im. KEN, LO w Tarnowie Podgórnym, Zespół Szkół nr 6 im. J. Lelewela, Zespół Szkół Budowlanych im. R. Sławskiego, Zespół Szkół Budowlano-Drzewnych, Zespół Szkół Przyrodniczych , Zespół Szkół Budownictwa nr 1, Zespół Szkół Komunikacji , Zespół Szkół Handlowych, Zespół Szkół Ekonomicznych, Zespół Szkół Samochodowych. Nauczyciele i uczniowie szkół ponadpodstawowych zapoznali naszych podopiecznych z ofertą edukacyjną na rok szkolny 2022/2023. Uczniowie mieli możliwość indywidualnej rozmowy z przedstawicielami interesującej ich szkoły przy przygotowanych stanowiskach. Tam uzyskali szczegółowe informacje o profilach klas i możliwościach kształcenia się w danym zawodzie. Swoją obecnością zaszczycili nas również nasi Absolwenci, którzy z ogromnym zaangażowaniem prezentowali szkoły, które wybrali.