Dzisiejszego dnia chcielibyśmy wyrazić wdzięczność i powiedzieć naszym mamom, jak bardzo są dla nas ważne. Kochamy je za to, że są zawsze, kiedy ich potrzebujemy, za dobre gesty i wielkie poświęcenie.

Drogie mamy jesteście światłem w mroku i zawsze dni nasze tęczą malujecie. Dziękujemy za spędzone z Wami chwile, za pokazywanie świata i wychowanie.

Kochamy Was za wszystko co dla nas robicie, a najbardziej za to, że po prostu jesteście. Wasza rola w życiu każdego z nas jest nieprzeceniona pełna poświęceń i wyrzeczeń. Drogie mamy przez całe swoje życie otaczacie nas troską, wsparciem i bezwzględną miłością.

Za to wszystko Kochane Mamy Wam dzisiaj dziękujemy. W ten piękny i radosny dzień składamy Wam najserdeczniejsze i długich lat w zdrowiu, szczęścia i wszelkiej pomyślności, spełnienia najskrytszych pragnień, samych cudownych chwil w życiu i nieustającej pociechy ze swoich dzieci.

Życzy Społeczność uczniowska Szkoły w Dąbrowie