W piątek przypadający bezpośrednio po Dniu Dziecka nasze szkolne boisko zamieniło się w wielki plac zabaw zarówno dla tych młodszych i starszych. W ramach festynu w Dąbrowie, który współorganizowały razem sołectwo i nasza szkoła wraz Radą Rodziców mogliśmy cieszyć się wspólną zabawą na najróżniejszych konkurencjach, zagadkach, zadaniach i występach naszych uczniów. Można było sprawdzić swoją wiedzę z dziedzin przyrodniczych, językowych, logopedycznych, wiedzy ogólnej, gier planszowych i szachów. Dmuchane, zamki, trampoliny i wata cukrowa przyniosły najwięcej radości naszym maluchom. Ale jedzenia nie zabrakło także dla tych starszych, zarówno tradycyjnego festynowego i słodkiej kawiarenki, także samorząd przygotował orzeźwiającą lemoniadę. Natomiast emocji dostarczyły mecze w piłkę nożna pomiędzy uczniami, a rodzicami i w zbijaka, który stoczyli między sobą rodzice z nauczycielami. Pośród występujących najdłużej sceną rządzili nasi uczniowie, ale znalazły się też chwile kiedy oddaliśmy ją naszym gościom: Julce Kucembie oraz pani Karinie, która uczyła nas Salsy. Nieodłącznymi elementami naszego festynu były licytacje prac uczniów i gadżetów przekazanych przez fundacje "Mam marzenie". 

Wszystkim obecnym bardzo dziękujemy za wspólna zabawę, natomiast tym którzy nie mogli być wtedy z nami oraz wszystkich innych zapraszamy już za rok. 

Galeria zdjęć