W sobotę 27 maja 2017r. p. Dyrektor Elżbieta Zapłata-Szwedziak i p. Hanna Hoffmann uczestniczyły w obchodach Jubileuszu XX-lecia istnienia Szkoły im.Astrid Lindgren w Warszawie.

Szkoła w Warszawie jest placówką, z którą współpracujemy od dwóch lat. W ramach tej współpracy gościliśmy nauczycieli na XIX Zlocie Szkół im. Astrid Lindgren w maju 2016 r., we wrześniu 2016 r. czwartoklasiści nocowali w szkole w Warszawie, a w grudniu ubiegłego roku odwiedzili szkolę nauczyciele i pracownicy administracyjni.

Współpraca z innymi szkołami pozwala na wymianę doświadczeń i zdobywanie nowej, cennej dla pracy pedagoga  wiedzy.

W czasie sobotniej  wizyty uczestnicy obchodów obejrzeli wspaniały program artystyczny, a Pani Dyrektor Zapłata-Szwedziak nawiązała kontakt z przedstawicielem Ambasady szwedzkiej, Panią Caroline Schander.