22 stycznia 2024 roku w naszej szkole odbył się bal karnawałowy dla uczniów klas I-III. Tego dnia sala gimnastyczna zamieniła się w prawdziwą salę balową, a jej wygląd wprowadził dzieci w wesoły nastrój i zachęcił do wspólnej zabawy. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek i filmów. Można było spotkać: królewny, księżniczki, wróżki, rycerzy, piratów, żołnierzy, żółwie Ninja i wiele innych ciekawych postaci. Nasi wychowankowie tańczyli, bawili się i szaleli, a do zabawy zapraszały i zachęcały przemiłe Panie animatorki. Wspólna zabawa przyniosła wychowankom i wychowawcom wiele radości, a to było głównym celem tego balu! Dziękujemy dzieciom za udaną zabawę, a rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pomysłowych kostiumów i słodkiego poczęstunku.