W dniach 12-16 lutego w naszej szkole odbywały się półkolonie zimowe. Uczniowie spędzili miło i aktywnie czas na warsztatach i wyjazdach. Atrakcji było co niemiara!

W poniedziałek gościliśmy paleontologa, który przeniósł nas do czasów prehistorycznych potworów z głębin. Odbyły się też warsztaty z klockami Lego oraz roztańczona Zumba.

Drugi dzień ferii zimowych zapamiętamy jako magiczny! Rano miał miejsce pokaz iluzji, później Pan Przygoda odwiedził nas ze swoimi zwierzątkami. To była ciekawa lekcja! Po południu odbył się Balik pod hasłem "Ale Kosmos!". Dzieci tańczyły i brały udział w zabawach i konkursach.

W środę wybraliśmy się na basen do Suchego Lasu. Po kąpieli i chwili oddechu przyszedł czas na kręgle. Ten dzień spędziliśmy bardzo aktywnie.

Czwarty dzień półkolonii rozpoczął się zajęciami sportowymi z finalistą Ninja Warrior - Tomaszem Zaorskim. Dzieci były zmęczone oraz zachwycone. Następnie odbyły się zajęcia z robotyki. Uczniowie wprawiali klocki w ruch. Pomiędzy warsztatami odbywały się zajęcia plastyczne m.in origami.

Ostatniego dnia wybraliśmy się do kina na film animowany pt. "Wyfrunięci". Po powrocie czekała na nas pizza. Nasza świetlica szkolna na moment zamieniła się w pizzerię. Na zakończenie półkolonii wszyscy uczestnicy otrzymali drobny upominek (spinnery i gumki do robienia bransoletek).

Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy za miły, wspólnie spędzony czas. To była wspaniała przygoda!