18 marca obchodziliśmy w szkole Dzień Pandy. Wcześniej uczniowie z klasy 1d przygotowali piękną dekorację na ten dzień, a uczestnicy kółka kulinarnego upiekli ciasteczka-pandy pod opieką p. Beaty Płotkowiak. Na zajęciach dydaktycznych klasy I-III realizowały zadania, których motywem przewodnim była panda. Także na zajęciach korekcyjno-kompensacyjnych uczestnicy doskonalili swoje umiejętności poznając przy tym ciekawostki na temat tego czarno-białego ssaka. Najważniejszym punktem programu obchodów Dnia Pandy był charytatywny “PANDAstyczny kiermasz puzzli i gier planszowych”. Dzięki otwartym sercom naszych Uczniów i Rodziców po raz kolejny możemy wesprzeć działania Fundacji Panda Team im. Michałka Tarachowicza. Dziękujemy!