Na zaproszenie Szkoły Podstawowej nr 2 w Skórzewie nasza szkoła wzięła udział w Gminnym Turnieju Sudoku. Uczniowie klas 4 – 8 chętnie przystąpili do etapu szkolnego i 31 marca dzielnie rozwiązywali zadania w dwóch kategoriach wiekowych 4-6 i 7-8. Drugi etap konkursu odbył się 18 kwietnia w Szkole Podstawowej nr 2 w Skórzewie. Cel Turnieju to rozwijanie logicznego myślenia wśród uczniów oraz popularyzacja łamigłówek. Do udziału w Turnieju nie potrzeba żadnego szczególnego przygotowania matematycznego. Wystarczają jedynie umiejętności rozwiązywania różnych wersji sudoku. Dodatkową atrakcją dla uczestników Turnieju był escaperoom przygotowany przez MathRiders. Uczniowie rozwiązywali zagadki i współpracowali ze sobą.