W dniach 26-30.06 w szkole zorganizowana była półkolonia dla naszych uczniów. Przekazujemy krótkie podsumowanie atrakcji, które zapewniliśmy naszym uczestnikom. Był to naprawdę niezapomniany czas pełen zabawy, nauki i przygód! W trakcie półkolonii zapewniliśmy takie aktywności, które miały na celu rozwijanie zainteresowań i umiejętności uczniów. Oto niektóre z nich: warsztaty kulinarne, warsztaty tworzenia własnych świeczek i ozdabiania toreb, nauka języka chińskiego, dwudniowe warsztaty ceramiczne, Muzeum Instrumentów Muzycznych w Poznaniu, Muzeum Narodowe Rolnictwa i Przemysłu Rolno-Spożywczego w Szreniawie, zajęcia judo, kino, poczęstunek (pizza i lody) i wiele, wiele innych. Mamy nadzieję, że półkolonia była dla naszych uczniów nie tylko wspaniałą przygodą, ale także okazją do wzmacniania więzi społecznych, rozwijania umiejętności i poznawania nowych obszarów zainteresowań. Nie możemy się doczekać przyszłych wydarzeń i okazji do wspólnego spędzania czasu. Serdecznie dziękujemy wszystkim za udział i życzymy Wam wspaniałych wakacji!