Na początku grudnia obchodziliśmy w naszej szkole Tydzień Wolontariatu. Staraliśmy się pomóc tym, którzy w sposób szczególny potrzebowali wsparcia. W ramach projektu Adopcja Serca opłaciliśmy kolejny rok nauki Landriny w szkole na Madagaskarze. Wsparliśmy finansowo 10 letniego Fabiana chorego na autyzm i padaczkę. Wzięliśmy udział w akcji „ Paczka z klasą” . W ramach akcji przygotowaliśmy prezent świąteczny dla 14 letniego Oliwiera. Braliśmy udział w zbiórce czekolad dla polskich dzieci mieszkających na Litwie. Wolontariusze z klas VII - VIII uczestniczyli w warsztatach organizowanych przez Fundację Panda Team. Wykonali bransoletki. Dochód z ich sprzedaży przeznaczony będzie dla podopiecznych fundacji. Wszystkie podjęte przez nas działania przyniosły nam dużo radości i osobistej satysfakcji.