Majowa dyskoteka klas IV - VI

Na zakończenie przypadającego po weekendzie majowym trochę krótszego tygodnia, w piątkowe popołudnie klasy IV - VI bawiły się na szkolnej dyskotece, która wszystkim przyniosła wiele radości, a i zmęczenia od tańca i zabawy. Była to dla tych klas pierwsza dyskoteka szkolna po 2 latach pandemicznych obostrzeń, a po zainteresowaniu i zabawie można było dostrzec, że dla wielu naszych uczniów był to długo wyczekiwany moment. 

Kilka zdjęć :) 


Międzynarodowy Dzień Tańca

W piątek 6 maja z okazji Międzynarodowego Dnia Tańca, przypadającego kilka dni wcześniej, podczas dwóch długich przerw o 10.35 i 12.30, chętni uczniowie mogli zatańczyć odpowiednio Belgijkę i Poloneza. Takie urozmaicenie przerwy na naszym szkolnym boisku, spotkało się z zaskoczeniem i miłym odbiorem, przynajmniej tych którzy postanowili zatańczyć. 


Wiosenna dyskoteka klas VII i VIII

W piątkowe popołudnie 22.04 nasi uczniowie z klas VII i VIII bawili się podczas szkolnej dyskoteki. Była ona dla wielu długo wyczekiwana, bo pierwsza po ponad 5 miesiącach kiedy nauka zdalna i obostrzenia sanitarne uniemożliwiały wspólną zabawę. Wszyscy przybyli na dyskotekę uczniowie bawili się bajecznie, nikt z nich nie chciał by ten czas wspólnego tańca się kończył. Dla wszystkich był to dobry moment odpoczynku od nauki i wspólnej zabawy. 

Krótka fotorelacja :)