Zachęcamy Rodziców i dzieci do udziału w konkursie fotograficznym "Miło spędzać czas w kuchni. Celem konkursu jest propagowanie zdrowego stylu życia oraz spędzanie czasu z dzieckiem.

Zdjęcie/zdjęcia wykonywanej razem potrawy wraz z przepisem prosimy przesłać do 27 maja 2019 na adres szkoły: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w tytule maila wpisując temat konkursu oraz imię i nazwisko dziecka.

Najciekawsze przepisy zostaną nagrodzone i wykonane na kółku kulinarnym.

Znalezione obrazy dla zapytania baranek wielkanocny            Znalezione obrazy dla zapytania wielkanoc napis

 

W środę 3 kwietnia w czasie przerwy o 10:00 uczniowie ze szkolnego koła wolontariatu rozprowadzać będą baranki z białej czekolady w cenie 3 zł i babeczki w cenie 1 zł.

Dochód uzyskany z ich sprzedaży przeznaczony będzie na działalność Centrum Wolontariatu Caritas.

 

Znalezione obrazy dla zapytania caritas

Znalezione obrazy dla zapytania wielkanoc napis

W bieżącym tygodniu (25-29.03.2019) obchodzimy Światowy Tydzień Pieniądza. 

Z tej okazji uczniowie otrzymają QUIZ o walutach, który proszę wypełnić i oddać do p.Moniki Cegłowskiej do czwartku 28.03. 
Dla osób, które oddadzą wypełnione arkusze przewidziano plusowe punkty (kl 4-8) lub pochwały (kl 1-3).
Powodzenia!

 

 

                               Znalezione obrazy dla zapytania napis wiosnaslonce-ruchomy-obrazek-0809

 

Z okazji       Znalezione obrazy dla zapytania obrazek żonkil  wszystkie klasy są proszone o przygotowanie gazetki ściennej o tematyce wiosennej.

 

Znalezione obrazy dla zapytania wiosna

kwiat-ruchomy-obrazek-0423                                                                          kwiat-ruchomy-obrazek-0423                                                                             

Zapraszam do wzięcia udziału uczniów naszej szkoły w konkursie informatycznym „Orzeł Informatyczny, który może odbyć się w dniu 04.04.2019r. w naszej szkole. Minimalna liczba uczestników to 10 osób. Wpisowe do konkursu wynosi 9zł. Więcej informacji na temat konkursu na stronie organizatora. Zgłoszenia można dokonać u nauczyciela informatyki.
pozdrawiam Tomasz Andrys

https://www.konkursy-delta.edu.pl

Regulamin konkursu