Klasy drugie w dniach 13 i 14 listopada w ramach akcji czytelniczej organizowanej przez sieć : „Biedronka” - „Szkolne Przygody Gangu Słodziaków” , zorganizowały wielkie, klasowe, głośne czytanie. Do wspólnego czytania zaprosiliśmy rodziców. Szczególnie teraz, gdy telewizja i komputer pochłaniają coraz więcej czasu, trzeba podkreślać znaczenie wspólnej lektury. Drugoklasiści mieli okazję wysłuchać fragmentu książki Astrid Lindgren: „Pippi Pończoszanka”, czytanej przez mamę Dominiki, a także fragment książki Renaty Piątkowskiej "Gang Słodziaków" czytanej przez mamę Mateusza. Dzieci wysłuchały, z wielką uwagą i ciekawością, rozdziału opowiadającego przygody bohaterów książek.
Dziękujemy Pani Justynie oraz Pani Marii za zaangażowanie się w akcję głośnego czytania.
Klasa IIA i IIB z wychowawcami