Wieczór i noc z 29 na 30 listopada 2019r. uczniowie klasy IIa i IIb spędzali w szkole.
Zgodnie z tradycją andrzejkową, wieczór obfitował we wróżby i zabawy.
Nikt nie mógł narzekać na nudę. Była zabawa i tańce przy muzyce, ciekawe i zaskakujące wróżby: jak magia liczb, wróżenie z kart i piórek, jak będzie miał na imię przyszły mąż lub małżonka, czy zostaniemy przyjaciółmi na zawsze, jaką przepowiednię da nam wylana z wosku forma i wiele, wiele innych. Była też zabawa i animacje przygotowane przez uczennice klasy VIII: Julkę, Kornelię i Dominikę. Po wróżbach i tańcach były jeszcze zabawy sportowe.
Rodzice zapewnili wyśmienity poczęstunek , cieplutką pizzę, za którą bardzo dziękujemy !
Mimo wspaniałej zabawy i świetnej atmosfery trzeba było jednak trochę się przespać. Cisza nocna ogłoszona została ok. 23.00., ale większości uczniów trudno było zasnąć. Pogaduchy i śmiechy trwały jeszcze długo. O godzinie 8 rano wszyscy rozeszli się do domów. Uczestnicy zabawy zgodnie twierdzą, że noc w szkole to udana impreza!