Miło nam poinformować, że biorąc udział w konkursie „Projekt z klasą” nasza szkoła znalazła się w elitarnym gronie placówek, które w szczególny sposób dbają o rozwijanie umiejętności kluczowych swoich uczniów i została uhonorowana tytułem „Dobrze ZaPROJEKTowana Szkoła”.

Mamy też swoje miejsce na ogólnopolskiej mapie „Dobrze ZaPROJEKTowanej Edukacji”.
Tak znaleźliśmy się w elitarnym gronie placówek, które w szczególny sposób dbają o rozwijanie kluczowych umiejętności  swoich uczniów. Oznacza to, że nasza Szkoła:

1) podchodzi do edukacji w sposób nowoczesny,

2) jest otwarta na uczniowskie inicjatywy,

3) tworzy dobre warunki do rozwijania pasji i wspierania talentów,

4) jest atrakcyjna dla rodziców, którzy poszukują dla swoich dzieci szkoły inspirującej i twórczej.

Projekt, który przyczynił się do otrzymania powyższego tytułu nosi nazwę „STOP dla smogu w Dąbrowie!’  i jest aktualnie realizowany przez grupę uczniów z klasy 8 pod opieką Pani Barbary Grześkiewicz.