Szanowni Rodzice!

W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo uczniów , informuję, że w dniu 30 października br w klasach I-III prowadzone będą zajęcia zdalne.

W klasach IV-VIII takie zajęcia będą prowadzone do 8 listopada.

Podjęłam taką decyzję aby wydłużyć  do pełnych dziesięciu dni czas kwarantanny uczniów i  nauczycieli, w czasie nauki zdalnej nie może to być dzień wolny od zajęć dydaktycznych.

Od 2 listopada uczniowie klas I-III będą mieli zajęcia stacjonarne, zgodnie z obowiązującym planem lekcji, świetlica działać będzie od 6.30. do 17.30.

mgr E.Zapłata-Szwedziak