W ubiegłym roku w naszej szkole , w nowej scenerii odbył się I  Koncert Noworoczny – gala talentów Dabrowa 2020.Zapoczątkowała ona cykliczną tradycję - coroczny przegląd talentów uczniów w szeroko rozumianym zakresie.

      Pandemia i brak bezpośrednich kontaktów społecznych zmieniła charakter imprez, uroczystości , cyklicznych wydarzeń także w naszej szkole. Dokładamy jednak wszelkich starań aby nie przeoczyć tego co najważniejsze- możliwości pokazania talentów, zdolności i twórczego potencjału uczniów. Zapraszamy na 2 Galę Talentów Dąbrowa 2021 w wersji on-line. Mamy nadzieję, że dostarczy ona tyle wrażeń, wzruszeń i pozytywnych emocji ,że choć w części wynagrodzi brak bezpośredniego kontaktu z młodymi twórcami i artystami.

Wszystkim, którzy zechcieli zaprezentować swoje umiejętności serdecznie dziękujemy i gratulujemy!