14 listopada to data, kiedy wspominamy urodziny patronki naszej szkoły, Astrid Lindgren. Tegoroczne obchody przebiegały w nieco zmienionej formie: częściowo zdalnej. Uczniowie klas I-III w czasie przerw, samodzielnie lub z nauczycielem czytali utwory Astrid Lindgren. Klasy pierwsze: „ Lotta z ulicy Awanturników”, w klasach drugich, w czasie przerw czytaliśmy : „Pippi”,a w klasach trzecich „Emila ze Smalandii”.

Uczniowie młodszych klas wykonali prace plastyczne związane z postacią naszej patronki. Klasa I wykonała portret Astrid Lindgren, Klasa II wykonała prace plastyczną związaną z ulubionym bohaterem z książek Astrid Lindgren, Klasa III wykonała zakładki do książki związane z postacią naszej patronki.

Wykonano również gazetkę przedstawiającą postać Astrid Lindgren.

Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w obchody urodzin patronki.