Drodzy Nauczyciele!
W imieniu Rady Rodziców, chcielibyśmy serdecznie zaprosić Was, Waszych najbliższych i zaprzyjaźnione firmy, do wzięcia udziału w wyjątkowym kiermaszu szkolnym. W tych trudnych i przepełnionych troską czasach, pragniemy choć na chwilę wprowadzić atmosferę radości i solidarności z całą naszą szkolną społecznością.  
Co jest takiego nadzwyczajnego w Czarodziejskim Kiermaszu? Każdy z Was może wystawić dowolny (zgodnie z Regulaminem Kiermaszu) przedmiot, który zostanie wylicytowany przez pozostałych uczestników. Cały dochód ze sprzedaży wszystkich fantów zostanie przeznaczony na wyposażenie zewnętrznej strefy zabaw dla dzieci.  
Abyśmy wspólnie mogli cieszyć się z nowej infrastruktury, która pozwoli naszym dzieciom na jeszcze przyjemniejsze spędzanie czasu w szkole, potrzebujemy Waszego wsparcia - im więcej przedmiotów wystawionych na aukcji, tym większe szanse na uzbieranie zaplanowanej kwoty.
Ze względu na wiele ograniczających wydarzeń ostatnich miesięcy, licytacja odbywa się online, za pośrednictwem specjalnie utworzonej grupy na Facebooku.

https://www.facebook.com/groups/czarodziejski.kiermasz

Do kiermaszu dołączyć może każdy kto posiada konto na Facebooku i jest pełnoletni.

Z poważaniem
Katarzyna Wojcieszyk
Przewodnicząca RR