Przed Wami niezwykle ważny moment - egzamin ósmoklasisty, który sprawdzi zdobytą przez Was wiedzę i umiejętności opanowane przez ostatnie lata.

Życzymy Wam, aby Wasz rozwój intelektualny został dobrze wykorzystany podczas tegorocznego egzaminu.

Wierzymy, że umiejętnie wykorzystacie wiedzę nabytą w naszej szkole, a wyniki, które uzyskacie będą odpowiadały Waszym oczekiwaniom otwierając możliwości realizacji życiowych planów.

Życzymy Wam dużo optymizmu i wiary we własne siły oraz pomyślnej kontynuacji nauki w wybranej szkole średniej. Niech otworzą się przed Wami nowe horyzonty, które pozwolą realizować pasje i staną się fundamentem przyszłych sukcesów. Niech w nadchodzących dniach nie zabraknie Wam wiary we własne siły i możliwości.

Trzymamy kciuki za oryginalne prace i trafne odpowiedzi.

i grono pedagogiczne
naszej szkoły.