W dniach od 19 do 23 września obchodziliśmy w naszej szkole tydzień patronki, był on przygotowaniem do 20 rocznicy nadania imienia szkole, Astrid Lindgren.

W ramach tego tygodnia uczniowie wykonali zakładki do książek ilustrowane bohaterami z utworów naszej patronki, wykonali pacynki „Pippi”.

W środę można było spotkać wśród uczniów: Pippi, Lassego, Bossego i innych bohaterów.

Był to udany i pełen wrażeń tydzień, starsi uczniowie przypomnieli sobie życie i twórczość naszej patronki, czytali fragmenty utworów swoim młodszym kolegom.

Uczniowie klas I-III zaangażowali się w działania plastyczne i z zainteresowaniem słuchali fragmentów lektur.