7 października 2022 r. obchodziliśmy XII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia organizowany
pod hasłem:

Młodsi sprawdzają, czy starsi tabliczkę mnożenia znają!

W związku z tym

Od 03 do 06.10.2022. Przypominaliśmy sobie tabliczkę mnożenia - w domu i w szkole.

05-06.10.2022. Trening z tabliczki mnożenia dla klas 4-8:

• Chętni uczniowie przychodzili do sali informatycznej sprawdzać swoją znajomość tabliczki mnożenia rozwiązując test w formularzu.

06.10.2022. odbył się Międzyklasowy konkurs z tabliczki mnożenia dla klas 5-8:

• Trójka uczniów z każdej klasy od 5 do 8 na Sali gimnastycznej musiała zaliczyć jak najszybciej pięć stacji z zadaniami. Klasa która najszybciej i najlepiej rozwiązła wszystkie pięć zadań wygrywała.
  • I tak pierwsze miejsce ex aequo zdobyła klasa 8a i 6b, drugie miejsce ex aequo klasa 8b i 6a, trzecie miejsce zajęła klasa 5b.

07.10.2022. Egzaminy z tabliczki mnożenia:

• W piątek w szkole dyżurowały dwie Komisje Egzaminacyjne. Chętni uczniowie byli przepytywani z tabliczki mnożenia, bezbłędne odpowiedzi były nagradzane tytułem eksperta tabliczki mnożenia.