Dzięki zaangażowaniu p. Ani - mamy jednego z naszych uczniów, mogliśmy wdrożyć w życie klasy mediacje, czyli sposoby na rozwiązywanie konfliktów. Pani Ania zajmuje się mediacjami zawodowo w związku z czym mogła przekazać niezbędną wiedzę w jaki sposób prowadzić takie rozmowy. Zgłosiło się czterech ochotników, którzy zostali klasowymi mediatorami. Zanim zaczęli swoją pracę, miały miejsca spotkania wspólne w klasie oraz indywidualne z ekspertem. Uczniowie mieli okazję również pojechać do kancelarii mediacyjnej, gdzie dokładniej mogli zapoznać się z tym zawodem. W klasie został zawieszony regulamin mediacji, który został specjalnie przygotowany. Każdy otrzymał też zakładkę do książki na której są podpowiedzi do prowadzenia rozmów. Dzięki nowym kompetencjom i wiedzy, będziemy mogli łatwiej radzić sobie w konfliktowych sytuacjach. To niezwykle cenna wiedza nie tylko dla dzieci, ale również i dorosłych.  Dziękujemy za tak duże zaangażowanie, poświęcony czas oraz wiedzę Pani Ani !!